Technolog żywności

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-03

Ogłoszenie na stanowisko Technolog żywności - CD S.A.

Firma CD S.A. powstała w 1989 r. i  jest jednym z wiodących  producentów i dystrybutorów miodów naturalnych i kremów czekoladowych z rozpoznawalną marką handlową. Sprzedaż produktów CD prowadzona jest do odbiorców hurtowych oraz sieci detalicznych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Stanowisko:Technolog żywności

Zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola jakości dostarczanych surowców;
  • kontrola nad procesem produkcji: dbanie o prawidłowy przepływ surowców/półproduktów między kolejnymi etapami produkcji;
  • monitorowanie czystości na działach, kontrola higieny i stanu zdrowia pracowników;
  • przestrzeganie zasad GHP, GMP oraz ZSZ;
  • dopuszczanie półproduktów do rozlewu;
  • odbiory jakościowe wyrobów gotowych;
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z założeniami technologicznymi;
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego, pozostających w kompetencjach działu kontroli jakości i technologii;
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania

  • Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne;
  • otwartości na nowe doświadczenia;
  • proaktywnej postawy i zaangażowania w działaniu;
  • nastawienia na poszukiwanie rozwiązań;
  • efektywnej komunikacji;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej;

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej;
  • warunki zatrudnienia adekwatne do zdobytego doświadczenia;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń;
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Laborant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
26.11.2021
Wygasa:
03.12.2021

Adres firmy

ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
CEZ GROUP

Laborant ds. przygotowania próbek

CEZ GROUP
CEZ GROUP
Laborant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Skawina