Audytor procesów sądowych

Ogłoszenie na stanowisko Audytor procesów sądowych - PROFI CREDIT Polska S.A.

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Aktualnie pilnie poszukujemy :

Audytora Procesów Sądowych

Zakres obowiązków:

  • Kontrola procesu sądowego i podejmowanie działań korekcyjnych w przypadku wykrycia nieprawidłowości,
  • Współpraca z kancelarią prawną,
  • Raportowanie danych dot. postępowania sądowego,
  • Wsparcie sekcji sądowej w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, połączona z umiejętnością działania pod presją czasu,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe administracyjne lub prawnicze).

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w stabilnej Spółce finansowej,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (pełny wymiar godzin),
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone systemem premiowym,
  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu Prawa Cywilnego,
  • Pracę w miłej atmosferze tworzonej przez zespół, który chętnie podzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniem,
  • Pakiet benefitów (m.in. dodatkowe dni urlopu, karnety sportowe, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego),
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Wszystkie oferty pracy firmy
PROFI CREDIT Polska S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Św. Wincentego 93/5 03-291 Warszawa

Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Św. Wincentego 93/5." W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Św. Wincentego 93/5."
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Audytor
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
03.11.2021
Wygasa:
03.12.2021

Adres firmy

UL. ŚW. WINCENTEGO 93/5, WARSZAWA, 03-291 WARSZAWA
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FOX

Audytor jakości

FOX  Profil firmy
FOX
Audytor umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna

POLECANA
Wilamowice