Specjalista ds. bezpieczeństwa IT (sektor administracji publicznej)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-03

Comarch – producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych. Od 27 lat Comarch pomaga klientom największych polskich  i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Masz doświadczenie zawodowe w branży bezpieczeństwa IT  oraz interesują Cię zagadnienia związane z Cyber Security?
Chcesz współpracować ze specjalistami i ekspertami w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ofertę.
Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. nadzór i koordynacja prac nad wdrażaniem procedur dla systemów krytycznych, współpraca w zakresie rozwoju cybrebezpieczeństwa, przygotowywanie rekomendacji w zakresie wytwarzania bezpiecznego oprogramowania. Brzmi ciekawie?
Nie czekaj, dołącz do Comarch!

Zakres obowiązków:

  • Analiza zagadnień (cyber) bezpieczeństwa IT
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Nadzór i koordynacja prac nad wdrażaniem procedur dla systemów krytycznych
  • Koordynacja pentestów, analiza wyników, udzielanie rekomendacji
  • Incydenty teleinformatyczne – opracowanie procedur, analiza raportów, rekomendacje
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów (cyber) bezpieczeństwa IT
  • Ciągłe doskonalenie procesów S-SDLC (Secure Software Development Lifecycle), analiza, przygotowywanie rekomendacji
  • Współpraca z developerami w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka / Cyberbezpieczeństwo / Nowe technologie)
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac dużych zespołów
  • Dobra znajomość aspektów (cyber) bezpieczeństwa IT
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia
    • pracy w zespole oraz motywacja do ciągłej edukacji
    • rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków
  • Ukończone szkolenie dla administratorów i inspektorów systemów niejawnych organizowane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu (cyber) bezpieczeństwa IT
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Hybrydowy czas pracy (po okresie wdrożenia)
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Miejsce pracy:
Lublin
Zawód:
Administrator IT
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
03.11.2021
Wygasa:
03.12.2021

Adres firmy

al. Jana Pawła II 39 A, 31-864 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PKP S.A.

Administrator Nieruchomości

PKP S.A.
PKP S.A.
Administrator IT umowa o pracę
Stalowa Wola
Lublin

23-11-2021