Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

AVI POLAND Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

AVI Poland Sp. z o.o.
Zatrudni pracownika na stanowisku Regionalnego Doradcy Techniczno-Handlowego .
Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Zakres obowiązków

● Popularyzacja wyrobów spółki wśród potencjalnych klientów
● Współpraca z inwestorami, biurami projektów, inspektorami, firmami wykonawczymi,
● zawieranie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami w zakresie realizacji inwestycji z użyciem wyrobów spółki
● realizacja planów sprzedażowych
● doradztwo i nadzór techniczno-handlowy nad obsługiwanymi kontraktami
● kompleksowe przygotowywanie ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji
handlowych
● ścisła współpraca oraz nadzór nad przepływem informacji z innymi działami w firmie (logistyczny, techniczny, itd.)
● monitorowanie rynku i konkurencji
● przygotowywanie raportów oceniających rezultaty i sprawność powierzonych zadań
● kontrola rozrachunków z Klientami

Nasze wymagania

● doświadczenie na podobnym stanowisku (doradcy techniczno – handlowego) w branży budowlanej
● wykształcenie min. średnie
● umiejętność prowadzenia negocjacji, prezentacji i rozmów handlowych
● czynne prawo jazdy kat. B
● biegła obsługa komputera (MS Office: głównie MS Excel, Auto Cad, Internet)
● bardzo dobra organizacja czasu pracy i dyspozycyjność
● gotowość do podróży służbowych
● umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
● zamieszkanie na terenie Warszawy lub w okolicach

Mile widziane

● znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

● pakiet narzędzi służbowych( samochód, laptop, narzędzia biurowe)
● wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu
● samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie
● możliwości rozwoju zawodowego
● wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników.
● przyjazne warunki pracy w otwartym zespole dużej międzynarodowej organizacji gospodarczej .

O nas
Firma AVI Poland Sp. z o.o. jest przedstawicielem na terenie Polski austriackiego producenta systemów zbrojeniowych i elementów konstrukcji budowlanych Alpenländische Veredelungs-Industrie GmbH z siedzibą w Grazu. Specjalizujemy się w produkcji i doborze w fazie projektowania i wykonawczej izolacyjnych łączników balkonowych.. W zakresie swojej działalności towarzyszymy inwestorom, projektantom, wykonawcom na każdym etapie inwestycji - od koncepcji, poprzez fazę projektową i wykonawczą,
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)