Operator wózków widłowych

Tyco Electronics
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Magazynier

Umowa o pracę

TYCO ELECTRONICS POLSKA
TE Connectivity to światowy lider z sektora innowacyjnych technologii, którego produkty generują postęp w dziedzinie motoryzacji, transportu, technologii medycznej, energii, czy komunikacji danych. Nasze rozwiązania w zakresie łączności i czujników TE, sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, pomagają budować bezpieczniejszy, bardziej ekologiczny, inteligentniejszy i lepiej połączony świat

Twój zakres obowiązków
kompletacja zamówień zgodnie z wytycznymi,

kierowanie wózkiem widłowym

przyjęcie i alokacja materiału zgodnie z informacją zawartą w systemie magazynowym przy wykorzystaniu skanera RF,

obsługa systemu magazynowego SAP (moduły logistyczne) na skanerze RF i/lub komputerze,

wykonywanie pracy w sposób bezpieczny, zgodnie z instrukcjami i wytycznymi przełożonych,

utrzymanie czystości na stanowisku pracy i w jego obrębie, 5S,

zgłaszanie usprawnień i pomysłów dotyczących swojego obszaru pracy, działu, inne prace zlecone przez przełożonego nie wymagające kwalifikacji/uprawnień,

praca w systemie zmianowym 6.00-14.00- 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania
uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT),

doświadczenie na stanowisku przy obsłudze wózka widłowego min. rok,

zdolności manualne,

umiejętność pracy w zespole,

dyspozycyjność gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Dodana
Wygasa (za 4 dni)