Praca w magazynie – Niemcy - Operator wózka widłowego ! Wyjedź z Nami!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-01

Ogłoszenie na stanowisko Praca w magazynie – Niemcy - Operator wózka widłowego ! Wyjedź z Nami! - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Poszukujemy osób do lekkiej pracy przy produkcji paneli podłogowych w Niemczech.

Stanowisko:Praca w magazynie – Niemcy - Operator wózka widłowego ! Wyjedź z Nami!

Zakres obowiązków

  • Pobieranie towaru z półek i załadunek zamówień do wysyłki za pomocą wózka widłowego
  • kontrola przepływu materiałów,
  • kontrola jakości,
  • Oferta dla osób z uprawnieniami UDT,
  • Bez znajomości języka

Wymagania

  • Motywacja do pracy
  • Zaangażowanie
  • Sumienność

Oferujemy

  • Stawka 13,89€ brutto/h
  • Dodatki za pracę w niedziele i zmiany nocne (do 20,46€ brutto/h)
  • Dodatek świąteczny
  • Praca w temperaturze pokojowej
  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • Wsparcie koordynatora polskojęzycznego na terenie Niemiec
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne i tanie zakwaterowanie – 10€/doba
  • Wsparcie w organizacji transportu
  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 500 zł za każdą poleconą osobę do pracy

Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Operator wózków widłowych
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
02.11.2021
Wygasa:
01.12.2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Contrain Poland Sp. z o.o.

Operator wózków widłowych umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Niemcy
02-11-2021 POLECANA

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

PTH TRANSHAND SP. Z O.O.
Słubice