Technik ds. Aplikacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-12-02

Ogłoszenie na stanowisko Technik ds. Aplikacji - Synthos

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac badawczo - rozwojowych w laboratorium związanych z realizacją projektów
  • Formulacje w skali laboratoryjnej klejów przeznaczonych do łączenia drewna i materiałów drewnopochodnych.
  • Przygotowywanie i analiza mieszanek klejowych
  • Przeprowadzania badań aplikacyjnych klejów do drewna
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi pracami
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji z otrzymanych wyników

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane chemiczne
  • Umiejętność obsługi podstawowych sprzętów laboratoryjnych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Dokładność ,precyzyjność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub obróbki drewna lub materiałów drewnopochodnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Świadczenia w ramach ZFŚS,
  • Ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, kartę sportową na atrakcyjnych warunkach,
  • Dofinansowanie do żłóbków i przedszkoli,
  • Paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci.
Miejsce pracy:
Oświęcim
Zawód:
Laborant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
24.11.2021
Wygasa:
02.12.2021

Adres firmy

Chemików 1, 32-600 Oświęcim
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
CEZ GROUP

Laborant ds. przygotowania próbek

CEZ GROUP
CEZ GROUP
Laborant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Skawina