Specjalista ds. prawnych

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. prawnych - Kancelaria Prawno-Podatkowa FOKUS

Kancelaria Prawno – Podatkowa FOKUS  oferuje profesjonalne usługi doradztwa podatkowego oraz prawnego. Stanowimy zespół kilkudziesięciu specjalistów wykwalifikowanych w dziedzinie rachunkowości, podatków, kadr, controllingu, prawa i wielu innych. Głównym celem naszej pracy jest  zapewnienie Klientom jak najwyższego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej,  co realizujemy między innymi poprzez reprezentowanie ich przed wszelkimi instytucjami i sądami.

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie pomocy prawnej dla klientów Kancelarii, w szczególności analiza i konsultacja prawna, sporządzanie umów
  • Bieżąca obsługa i kontakt z klientami Kancelarii, w tym przygotowywanie wniosków do rejestrów dotyczących podmiotów gospodarczych
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą prawną
  • Znajomość przepisów prawa cywilnego oraz handlowego
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i terminowość

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Bardzo dobre warunki pracy i płacy.
Wszystkie oferty pracy firmy
Kancelaria Prawno-Podatkowa FOKUS

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Kancelaria Prawno-Podatkowa FOKUS , Joanna Szymańska-Kubica , ul. Polna 575 , 43-376 Godziszka, NIP: 9541743504
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Kancelaria Prawno-Podatkowa FOKUS , Joanna Szymańska-Kubica , ul. Polna 575 , 43-376 Godziszka, NIP: 9541743504zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Szczyrk
Zawód:
Prawnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
01.12.2021
Wygasa:
03.12.2021

Adres firmy

ul. Polna 575, 43-376 Godziszka
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KANCELARIA ADWOKACKA STG SIERBIŃSKI, GAŁKA I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKA

Prawnik/Asystent adwokata

Prawnik staż/praktyka pełny etat
Wieliczka
Szczyrk

29-11-2021