Architekt Hurtowni Danych

Ogłoszenie na stanowisko Architekt Hurtowni Danych - SMART-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – organizacji będącej liderem na rynku finansowo-bankowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowę hurtowni danych oraz rekomendację innowacyjnych rozwiązań dotyczących architektury danych,
  • Optymalizację architektury danych,
  • Planowanie oraz projektowanie migracji hurtowni danych do chmury.

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego w projektowaniu hurtowni danych – doświadczenie w bankowości będzie mile widziane,
  • Praktycznego doświadczenia w projektowaniu hurtowni danych w chmurze oraz migracji danych do chmury,
  • Znajomości baz danych Oracle,
  • Znajomości narzędzi ETL,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego ,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Znajomości Power BI, Enterprise Architect, Informatica oraz platform Hadoop, Apache Spark, Kafka – co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie będącej liderem rynku w swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premii rocznej,
  • Dodatkowe benefity m.in. w postaci prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, dofinansowania do urlopu czy świąt,
  • Dostęp do nowatorskich technologii,
  • Szkolenia, programy rozwojowe i wsparcie w kreowaniu ścieżki kariery,
  • Przyjazne warunki pracy w miłym otoczeniu i na najwyższych standardach.
Wszystkie oferty pracy firmy
SMART-HR

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Miejsce pracy:
Olsztyn
Zawód:
Informatyk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
02.11.2021
Wygasa:
02.12.2021

Adres firmy

ul. Dąbrówki 16, 40-081 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNIK INFORMATYK

Kontakt przez PUP
Informatyk staż/praktyka pełny etat
Szczytno
Olsztyn

10-11-2021

INFORMATYK

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA
Informatyk umowa o pracę pełny etat
Nidzica
Olsztyn

18-11-2021

SPECJALISTA ERP

HEINZ-GLAS DZIAŁDOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Informatyk umowa na zastępstwo pełny etat
Działdowo
Olsztyn

25-06-2021

INFORMATYK

SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.
Iława
Olsztyn

27-10-2021

STAŻYSTA W DZIALE IT

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Iławie
Iława
Olsztyn

19-08-2021

INFORMATYK

IVENDO Bartosz Kućmin
Iława
Olsztyn

05-08-2021

INFORMATYK

EXPOM S.A.
Kurzętnik
Olsztyn

03-11-2021

INFORMATYK-HANDLOWIEC