Młodszy Wdrożeniowiec Microsoft Dynamics 365 Business Central Obszar finanse/księgowość

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy Wdrożeniowiec Microsoft Dynamics 365 Business Central Obszar finanse/księgowość - NAV24 Sp. z o.o.

NAV24

Jesteśmy firmą technologiczną, która zajmuje się wdrażaniem i doradztwem w zakresie nowoczesnych rozwiązań IT. Pomagamy menadżerom zarządzać przedsiębiorstwem, poprzez wykorzystanie aplikacji biznesowych Microsoft. Współpracujemy z naszymi Klientami w oparciu o partnerskie relacje. Nasz Zespół to specjaliści w pełni świadomi jak ogromną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa IT w biznesie. Misją NAV24 jest projektowanie i dostarczanie rozwiązań wspierających realizację strategii biznesowych naszych Klientów.

Jako pracodawca oferujemy wiele możliwości rozwoju, zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w życiu zawodowym. Jeśli chcesz się rozwijać, szybko się uczysz, lubisz pracę z Klientem - dołącz do naszego Zespołu!

Do naszego działu wdrożeniowego systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Wdrożeniowiec Microsoft Dynamics 365 Business Central Obszar finanse/księgowość:

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • Lubisz pracę z klientem – często będziesz przeprowadzał szkolenia dla kilku do kilkunastu użytkowników

  • Fascynują Cię nowoczesne technologie – na co dzień będziesz pracował na najnowszych narzędziach Microsoft takich jak: Azure DevOps, Microsoft 365, Power BI itp.

  • Jesteś nastawiony na cele i rozwój

  • Potrafisz pracować w zespole, ale również jako samodzielny konsultant odpowiadając za obszar uruchamianej funkcjonalności

  • Nie znosisz nudy i monotonii, jesteś proaktywny i nastawiony na działanie

  • Chcesz zdobyć zawód przyszłości

Zobacz na czym polega praca Konsultanta/Wdrożeniowca w firmie NAV24 :

(148) Praca konsultanta ERP w firmie NAV24 - YouTube

Zakres obowiązków:

Jako Młodszy Wdrożeniowiec będziesz uczestniczył w projektach wdrożenia systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central z nastawieniem na obszary: finanse i księgowość, realizując zadania takie jak:

  • Analiza potrzeb klienta i konsultacje biznesowe

  • Projektowanie rozwiązań procesów biznesowych w systemie

  • Opisy modyfikacji systemu oraz wsparcie działu programistów w ich realizacji

  • Konfiguracja systemu

  • Przeprowadzanie szkoleń dla przyszłych użytkowników

  • Wykonanie testów akceptacyjnych i tworzenie instrukcji

  • Wsparcie i migracja danych

  • Integracja systemu Business Central z rozwiązaniami zewnętrznymi

  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. Power BI, Power APPS podczas wdrażania innych produktów Microsoft rozszerzających funkcjonalność systemu ERP

  • Wsparcie programistów podczas tworzenia nowych aplikacji

Wymagania:

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów, preferowany kierunek: księgowość, organizacja i zarządzanie, rachunkowość i finanse, rachunkowość i controlling
  • Bardzo dobrze znasz MS Office (w szczególności Excel, Power Point, Outlook)
  • Komunikujesz się biegle w języku angielskim min B2
  • Masz dobre umiejętności organizacyjne i potrafisz priorytetyzować zadania
  • Masz wysokie zdolności komunikacyjne
  • W łatwy sposób potrafisz wyjaśniać skomplikowane zagadnienia
  • Lubisz analizować i wyciągać wnioski

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość funkcjonalności systemu ERP
  • Znajomość podstawowych procesów w przedsiębiorstwach
  • Umiejętność modelowania procesów w notacji BPMN 2.0
  • Znajomość środowiska Azure DevOps
  • Znajomość biznesowych produktów Microsoft
  • Umiejętność programowania w AL

Oferujemy:

  • Trzymiesięczny okres onboardingu podczas, którego poznasz podstawy systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz narzędzia potrzebne w pracy projektowej
  • Pracę w zgranym zespole, w gronie specjalistów i ekspertów pasjonujących się nowoczesnymi technologiami
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach w Polsce i za granicą
  • Możliwość zdobywania certyfikatów Microsoft
  • Możliwość rozwoju zawodowego zgodnie ze ścieżką kariery NAV24
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Benefity pozapłacowe (m.in. multisport, opieka zdrowotna)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy
Wszystkie oferty pracy firmy
NAV24 Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Aplikując na stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie przez NAV24 Sp z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: ado@nav24.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 tygodni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: ado@nav24.pl. Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: NAV24 Sp. z o.o., ul. Towarowa 2/2200, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-214-80-66 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Wdrożeniowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
02.11.2021
Wygasa:
02.12.2021

Adres firmy

ul. Towarowa 2/2200, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)