Automatyk Programista

Ogłoszenie na stanowisko Automatyk Programista - Talent Flow Sp. z o.o.

Talent Flow jest Agencją Rekrutacyjną, która od początku wyznacza nową jakość na rynku rekrutacyjnym. Naszym zadaniem jest łączenie najlepszych Talentów z Klientami, dbając o wysoki poziom realizowanych usług. Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy na to szansę. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 26456.

Dla naszego Klienta polskiej firmy inżynieryjnej, która specjalizuje się m.in. w realizacji projektów automatyzacji i modernizacji linii produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Automatyk - Programista

Miejsce pracy: Czosnów woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów sterowania dla nowych instalacji;
  • Dobór optymalnych rozwiązań technicznych, sprzętowych, programowych;
  • Przygotowanie oprogramowania do sterowników PLC, paneli HMI, SCADA;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z projektem: dokumentacja techniczna, instrukcje;
  • Udział w uruchomieniach instalacji u klienta oraz obsługa serwisowa;
  • Współpraca z innymi działami  przy realizacji projektu: dział konstrukcji mechanicznej, elektrycznej, projektowej.

Wymagania:

Oferujemy:

  • Praca w zespole ekspertów z pasją i chętnie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem;
  • Praca od poniedziałku do piątku oraz elastyczne godziny pracy: 7-15 lub 8-16;
  • Zatrudnienie w firmie z tradycjami bez korporacyjnej atmosfery;
  • Udział w tworzeniu prototypów i pionierskich rozwiązań;
  • Możliwość podróży zagranicznych: kraje europejskie, skandynawskie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Talent Flow Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Talent Flow Sp. z o.o. 03-736 Warszawa Plac Konesera 12 Budynek M, NIP: 1132929377. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Flow Sp. z o.o. 03-736 Warszawa Plac Konesera 12 Budynek M, NIP: 1132929377 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Czosnów
Zawód:
Automatyk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
8000-13000 zł UoP brutto/mies.
8000-13000 zł B2B netto/mies.
Dodano:
01.11.2021
Wygasa:
01.12.2021

Adres firmy

Plac Konesera 12 Budynek M, 03-736 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Workhouse4you Sp. z o.o.

Automatyk - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!

Automatyk umowa o pracę pełny etat
Grójec
26-11-2021