Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim w CCIG

CCIG

Inny

Umowa o pracę

Rozwijamy się i mamy nadzieję, że do nas dołączysz :) Już w listopadzie otwieramy nowy projekt infolinii obsługowej w j. angielskim! Mejlujesz, czatujesz z klientami z rynków międzynarodowych.

Jest to niepowtarzalna okazja do rozwoju, poszerzenia kompetencji i pracy z j. angielskim!

Lubisz rozmawiać i jednocześnie pomagać klientom? Liczy się dla Ciebie praca w zgranym zespole i przyjaznym środowisku? Chcesz pracować w grupie w której będziesz doskonalić swoje umiejętności językowe?

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Doradca klienta z j. angielskim

Twoje zadania na projekcie:

- obsługa maili klientów z międzynarodowych rynków,

- obsługa czatów w j. angielskim,

- dbanie o najwyższy standard obsługi i satysfakcję klienta,

- umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy własnej,

- monitorowanie, raportowanie i odpowiadanie na opinie klientów,

- współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi.

Nasze oczekiwania:

- znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie C1 - warunek konieczny,

- doświadczenie w obsłudze klienta - warunek konieczny,

- mile widziana gotowość do pracy zmianowej w godzinach 9-17 bądź 12-20 oraz w weekendy i święta,

- możliwość rozpoczęcia wdrożenia w listopadzie,

- postawa pro kliencka - podejście do klienta jak do człowieka, wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom, gotowość do indywidualnego rozpatrzenia danego problemu,

- cierpliwość, empatia i dużo pozytywnego nastawienia.

Oferujemy Tobie:

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 23 zł netto godzinę oraz system motywacyjny, który dodatkowo doda Ci energii do działania,

- możliwość pracy zdalnej,

- profesjonalny pakiet wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy,

- możliwość dostosowania pracy do innych zobowiązań - grafik układany z tygodnia na tydzień,

- pracę stacjonarną w centrum Wrocławia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Bardzo chętnie Cię poznamy, wyślij nam swoją aplikację - CV w j. angielskim. Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej! :)
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.