Recepcjonista hotelowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-28

Ogłoszenie na stanowisko Recepcjonista hotelowy - Collins Resorts

Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od majówki do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.

Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.

Dołączając do nas korzystaj z naszej wyjątkowej lokalizacji; po pracy podziwiaj piękne, nadmorskie zachody słońca, a w dniach wolnych wypoczywaj na plaży!

Poszukujemy pracownika do recepcji. Praca zdalna z relokacją do Sianożęt
w sezonie tj. Maj-Wrzesień

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o przestrzeganie standardów marki, procedur związanych z obsługą gości
  •  Monitorowanie procesu związanego z pobytem Gości w Resorcie: rezerwacje, przyjazdy/wyjazdy, pobyty  w resorcie, fakturowanie i rozliczanie płatności
  • Podejmowanie efektywnego działania na rzecz zwiększenia sprzedaży , optymalizowanie miejsc oraz średniej ceny
  • Angażowanie się w proces sprzedaży produktów resortu, posiadanie wiedzy dotyczącej sytuacji i pozycji podobnych obiektów na rynku, regularne monitorowanie działań konkurencji.
  • Realizowanie w terminie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnienie dobrej atmosfery w pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie z systemem premiowym
  •  Pracę w przyjaznej atmosferze – pamiętamy o szacunku do pracowników, dniach wolnych oraz rozsądnych godzinach pracy
  • Zakwaterowanie nad morzem w okresie sezonu Maj-Wrzesień
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • W okresie próbnym umowę zlecenie po tym etapie umowę o pracę
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Recepcjonistka
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3500-6500 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
10.11.2021
Wygasa:
28.11.2021

Adres firmy

ul. Taśmowa 3, 02-677 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RECEPCJONISTA

Kontakt przez PUP
Recepcjonistka staż/praktyka pełny etat
Błonie
Warszawa

03-11-2021