Młodszy Tester oprogramowania

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy Tester oprogramowania - PROGET

Firma PROGET Sp. z o.o. została założona w 2007 roku, aby zapewnić naszym klientom najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oraz zarządzania urządzeniami mobilnymi
w przedsiębiorstwach. Działamy w sektorze B2B pomagając chronić dane służbowe przechowywane na urządzeniach takich jak tablet czy smartfon.

Dostarczamy rozwiązania typu software z zakresu bezpieczeństwa mobilnego wiodącym firmom w Polsce, a w 2019 roku zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby kolejne kraje poznały PROGET.

Nasze biura znajdują się już w Wielkiej Brytanii, Rosji, Czechach, Rumunii i Turcji.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, dla których bezpieczeństwo danych i informacji służbowych ma znaczenie, spełniasz wymagania i akceptujesz zakres obowiązków – prześlij zgłoszenie.

Chcesz zostać programistą, ale nikt nie przyjmie Cię na programistę bez doświadczenia?

My też byśmy Cię nie przyjęli. Możemy za to zatrudnić Cię jako Testera.

Jeśli jesteś ogarnięty/a i chcesz się ciągle rozwijać to oferujemy prostą drogę rozwoju

Zakres obowiązków:

  •  Klikacz -> Tester manualny -> Nudne sprawdzanie scenariuszy i raportowanie wszelkich błędów do programistów
     Nauczysz się domeny/metodologii/nazewnictwa
  • Automaty -> Pisanie testów E2E
    Nauczysz się podstaw pisania kodu w języku Kotlin
    Nauczysz się gita, jenkinsa, code review
  • Junior developer -> Jak się sprawdzisz to czeka na Ciebie praca jako Frontend/Backend/Mobile developer - do wyboru do koloru

Mamy już w tym doświadczenie i wiemy że to się sprawdza

Wymagania:

  • Chęć do ciągłego rozwoju
  • Komunikatywność
  • Język angielski

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej z polskim kapitałem
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • Współpracę z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy
  • Komfortowe i nowoczesne stanowisko pracy w nowoczesnym biurowcu
  • Umowę o pracę na pełen etat lub B2B na miejscu w nowoczesnym biurze.
  • Imprezy integracyjne
  • Darmowe obiady w piątki.
  • Kawę / Herbatę bez limitu ;)
Wszystkie oferty pracy firmy
PROGET

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Proget Sp. z o.o., ul. Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472142508
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Proget Sp. z o.o., ul. Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472142508zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Inżynier oprogramowania
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3000-5000 zł UoP brutto/mies.
4000-6000 zł B2B netto/mies.
Dodano:
04.11.2021
Wygasa:
28.11.2021

Adres firmy

ul. Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Marcel S.A.

Marcel S.A.
Marcel S.A.
Inżynier oprogramowania umowa o pracę pełny etat
 Praca zdalna