Młodszy Specjalista ds. Inwestycji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-28

Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w branży retail & e-commerce

haer-recruitment jest agencją headhunterską specjalizującą się w branży retail & e-commerce (www.haer.pl ). Przez niemal 20 lat istnienia pomogliśmy zbudować tysiącom osób karierę zawodową i możemy przyczynić się także do Twojego dalszego rozwoju. Zmiana pracy z nami minimalizuje stres związany z rekrutacją, doradzamy i wspieramy na każdym etapie procesu. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia z nami kolejnego etapu swojej przygody zawodowej.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie ofert i projektów dla inwestorów
  • Weryfikacja i opracowywanie niezbędnej dokumentacji
  • Koordynowanie projektami
  • Ścisła kontrola procesów projektowych
  • Bieżące monitorowanie postępów prac
  • Nadzorowanie procesu budowy danej placówki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane: budownictwo, architektura
  • Doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów w branży budowlanej
  • Wiedza z zakresu specyfikacji urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych
  • Umiejętność czytania projektów instalacji
  • Dobra wiedza techniczna; umiejętność dokonywania benchmarkingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Project Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
29.10.2021
Wygasa:
28.11.2021

Adres firmy

Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Professionals Group sp. z o.o.

Ekspert ds. Rozwoju Biznesu pomp ciepła (B2B/UoP)

Project Manager kontrakt B2B pełny etat
 Rekrutacja zdalna

POLECANA
Sochaczew
Warszawa

29-11-2021 POLECANA