Specjalista ds. SEO/ Starszy Specjalista ds. SEO (UoP/B2B)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-28

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. SEO/ Starszy Specjalista ds. SEO (UoP/B2B) - Professionals Group sp. z o.o.

Professionals Group to firma rekrutacyjna. Specjalizujemy się we wsparciu w procesach rekrutacyjnych dla naszych klientów w obszarze IT, Finanse, Sprzedaż, Shared Service Centres. Jesteśmy partnerem dla Pracodawców, jak również dla Kandydatów poszukujących pracy.

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835.

Specjalista/Starszy Specjalista ds. SEO

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby proaktywnej, która ma doświadczanie w obszarze SEO, stawia na rozwój i może pochwalić się wysokimi zdolnościami interpersonalnymi.

Zakres obowiązków:

  • analiza potrzeb klienta w kontekście SEO,
  • projektowanie i realizowanie długoterminowej strategii SEO,
  • przeprowadzanie audytów i wspieranie migracji serwisów www,
  • przygotowywanie raportów,
  • wyznaczanie i nadzorowanie kluczowych wskaźników efektywności,
  • pomoc w procesie ofertowania,
  • uczestniczenie w kształtowaniu architektury serwisów www i dostarczanie rekomendacji technicznych,
  • bliska współpraca ze zespołami specjalistów Frontend, UX/UI, PHP, Performance i Web Analytics,
  • wspieranie projektów realizowanych przez innych specjalistów.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie SEO (zarówno pod względem technicznym, jak i treściowym),
  • znajomość narzędzi SEO, tj. Ahrefs, Senuto, ASPS, Screaming Frog, itp.,
  • znajomość protokołu http, css, schema.org,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • gotowość do regularnego pojawiania się w biurze w Łodzi (min. 1 raz w miesiącu).

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • Finansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Parking dla pracowników
  • Szkolenia zewnętrzne
Miejsce pracy:
Łódź
Zawód:
Specjalista SEO/SEM
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
26.11.2021
Wygasa:
28.11.2021

Adres firmy

Grzybowska 80/82, lok. 700, 00-844 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)