Manager magazynu i logistyki

Ogłoszenie na stanowisko Manager magazynu i logistyki - DPM Sp. z o.o.

DPM Sp.z o.o. - Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne. Nasze usługi to m. in. procesy rekrutacyjne, outplacement, doradztwo indywidualne, outsourcing talentów i kompetencji, szkolenia.

Dla naszego Klienta, dystrybutora marek sportowych, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników i koordynowanie pracy magazynu dystrybucyjnego
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Optymalizacja kosztów procesów magazynowych
  • Wdrażanie nowoczesnych narzędzi IT usprawniających pracę magazynu
  • Inicjowanie, koordynowanie i wdrażanie działań służących poprawie i optymalizacji procesów
  • Nadzór nad przyjmowaniem, właściwym przechowywaniem i wydawaniem towaru z magazynu
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów oraz dokumentacji magazynowej
  • Organizacja i zarządzanie procesem inwentaryzacji ( cyklicznych i okresowych )
  • Monitorowanie terminowości i jakości dostaw
  • Zwiększenie efektywności procesów logistycznych oraz magazynowych
  • Kontrola i weryfikacja stanów magazynowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managera działu magazynu i logistyki
  • Znajomość i praktyczne stosowanie metod analiz kosztów
  • Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, bezkonfliktowość
  • Samodzielność i pewność siebie
  • Umiejętność zarządzania zespołem magazynierów

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wszystkie oferty pracy firmy
DPM Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest DPM Sp. z o.o. 40-022 Katowice ul. K.Damrota 6/301, NIP: 5472026848. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
26.11.2021
Wygasa:
29.11.2021

Adres firmy

ul. K.Damrota 6/301, 40-022 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Nationale-Nederlanden

Menadżer Zespołu Sprzedaży

Manager kontrakt B2B pełny etat
 Rekrutacja zdalna
Katowice

28-10-2021
Moltton Poland

Project Planning Manager