ORDER PICKER - ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ SPOŻYWCZYCH (RÓWNIEŻ DLA PAR, BILET GRATIS, BEZ JĘZYKA)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-28

Ogłoszenie na stanowisko ORDER PICKER - ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ SPOŻYWCZYCH (RÓWNIEŻ DLA PAR, BILET GRATIS, BEZ JĘZYKA) - E&A Agencja Zatrudnienia

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku order pickera w miejscowości Nieuwegein. Praca odbywa się w dodatniej temperaturze od 0 do +2 stopni na magazynie spożywczym (min. opakowania z owocami, warzywami, sałatkami). Zmianowy system pracy.

Zakres obowiązków:

  • lekka praca przy kompletowaniu zamówień metodą voice-picking ( nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka angielskiego )

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja

Oferujemy:

  • atrakcyjne tygodniowe wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa z dodatkiem wakacyjnym oraz urlopowym: 12,89 €/h brutto (10,82 €/h brutto + 2,07 €/h brutto)

  • dodatki za pracę zmianową od pn do pt - od 19:00 do 21:00 25% (13,52 €/h brutto), od 21:00 do 00:00 35% (14,60 €/h brutto), od 00:00 do 6:00 45% (15,68 €/h brutto)
  • bonusy za normy (od 0,40 euro do 1,20 euro)
  • bezpłatny transport do i z pracy
  • zwrot za przejazd przewoźnikiem GTV BUS po przepracowaniu 4 tygodni
  • będąc kierowcą auta służbowego zyskujesz 2,50 euro dziennie
  • bonus 200 euro za każdego poleconego pracownika w trakcie twojego zatrudnienia
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem oraz przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
Miejsce pracy:
lubuskie
Zawód:
Pracownik fizyczny
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
28.10.2021
Wygasa:
28.11.2021

Adres firmy

Kołłątaja 3/1, 45-064 Opole
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)