Recepcjonista / Recepcjonistka

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. - Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Pracownika recepcji, który będzie pierwszą linią kontaktu dla gości inkubatora biznesu. BusinessWell – bo o nim mowa – będzie miejscem, w którym pomożemy odnieść sukces przedsiębiorcom, niezależnie od etapu rozwoju ich firm. Szczegóły projektu: https://businesswell.com/

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kalendarza, korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • Bieżąca organizacja pracy biura,
  • Dbanie o coworkingową przestrzeń biurową i jej prawidłowe funkcjonowanie, a co za tym idzie – wsparcie także naszych klientów wynajmujących przestrzeń,
  • Reprezentacja firmy w ramach pierwszego kontaktu,
  • Obsługa gości firmowych,
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze, papiernicze, gospodarcze itp.,
  • Kontakt z dostawcami.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (idealnie, jeśli posiadasz doświadczenie w branży hotelowej),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (min. B1),
  • Dobrej znajomości oraz praktycznego wykorzystania pakietu MS Office,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Otwartości i uśmiechu na twarzy

Oferujemy:

  • Początkowo pracę w godz. 8-16, docelowo pracę zmianową,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • a już niedługo praca w nowo wybudowanym, nowoczesnym biurze!
Wszystkie oferty pracy firmy
Grupa Profesja sp z oo

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Grupa Profesja sp z oo 60-163 Poznań Sieradzka 4c, NIP: 7792457309. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Profesja sp z oo 60-163 Poznań Sieradzka 4c, NIP: 7792457309 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Poznań
Zawód:
Recepcjonistka
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
28.10.2021
Wygasa:
27.11.2021

Adres firmy

Sieradzka 4c, 60-163 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Gabinety Lekarskie Medicor

rejestratorka medyczna

Recepcjonistka umowa zlecenie pełny etat
Kościan
Poznań

19-11-2021

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Habenda sp. z o.o.