Software Architect

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-26

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołami deweloperskimi w ramach projektowania i realizacji kluczowych systemów IT
  • Współpraca z zespołami analitycznymi nad projektowaniem i optymalizacją wymagań funkcjonalnych/niefunkcjonalnych
  • Dobór technologii, produktów i narzędzi wspierających działania z obszaru architektury IT
  • Pozyskiwanie informacji o systemach, infrastrukturze interfejsach, procesach biznesowych, encjach, projektach, technologiach i narzędziach wpływających na architekturę IT

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako Software Architect/Solution, Architect/Software developer lub Analityk systemowy
  • Znajomość aktualnych technologi wytwarzania systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z różnymi modelami architektury (Monolit, SOA, DDD, MASA, Microservice) oraz benefitami z ich stosowania
  • Doświadczenie w tworzeniu diagramów w notacjach BPMN, UML
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

Oferujemy:

  • Kartę MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Lunchową
  • Dostęp do platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,
  • Krótszy czas pracy w piątek
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (300 m od stacji metra Rondo Daszyńskiego)
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Administrator IT
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
18000-20000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
27.10.2021
Wygasa:
26.11.2021

Adres firmy

Miedziana 3a/21, 00-814 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ADMINISTRATOR SYSTEMU SPRZEDAŻY ONLINE

Kontakt przez PUP
Administrator IT umowa o pracę pełny etat
Garwolin
Warszawa

01-08-2021