Brand Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-26

Ogłoszenie na stanowisko Brand Manager - Nacomi Group Sp. z o.o.

Nacomi Group

Nacomi to marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Inspiracją dla nas jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno. Łącząc dobroczynne składniki ekologiczne z pięknymi zapachami oraz idealnie dobierając konsystencję naszych produktów sprawiamy, że każda kobieta może się delektować pielęgnacją własnego ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie.

 W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszej firmy, obecnie poszukujemy, pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ciekawych oraz angażujących treści na Social Media (Facebook, Instagram, Twitter, Tik tok),
  • planowanie kampanii klientów,
  • współpraca z innymi działami,
  • obsługa i stała obserwacja social media klientów,
  • analiza trendów rynkowych,
  • aktywne pozyskiwanie wiedzy na temat obsługiwanych klientów,
  • przygotowanie analiz,
  • przygotowanie prezentacji na potrzeby spotkań wewnętrznych oraz z kluczowymi klientami.

Wymagania:

  • umiejętność budowania strategii komunikacji w Social Mediach,
  • umiejętność przyswajania nowych zagadnień,
  • bardzo dobra znajomość obsługi social media   (Facebook, Instagram, Twitter, Tik tok),
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działań komunikacyjnych w social mediach (min. 3 lata),
  • analizowanie działań oraz tworzenie przejrzystych raportów,
  • znajomości narzędzi marketingowych min. Brand24, Menadżer reklam, Google Analitycs,
  • samodzielność, sumienność i dyscyplina (bardzo dobra organizacja pracy),
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilną i ciekawą pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • perspektywę dalszego rozwoju,
  • wsparcie  zespołu przez cały okres wdrożenia,
  • informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:
Wilkowice
Zawód:
Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
27.10.2021
Wygasa:
26.11.2021

Adres firmy

ul. Ziołowa 29/---, 43-365 WILKOWICE
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Nationale-Nederlanden

Menadżer Zespołu Sprzedaży

Manager kontrakt B2B pełny etat
 Rekrutacja zdalna
Katowice
03-12-2021

Kraków
03-12-2021