Drukarz fleksograficzny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-26

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Lokalizacja: Solec Kujawski

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 877 775.

Zakres obowiązków:

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:

  • Ustawianie i obsługa maszyny drukującej
  • Realizacja planu produkcji zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji
  • Kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów
  • Nadzór nad farbami i kolorystyką
  • Przestrzeganie procedur i instrukcji stanowiskowych

Wymagania:

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe (minimum)
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmian (6-14/14-22/22-6)
  • Znajomość poligrafii i techniki fleksograficznej
  • Sumienność i dokładność w codziennej pracy

Oferujemy:

W ramach współpracy oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity,
  • Pakiet pozapłacowy: bony na święta, wczasy pod gruszą, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pożyczki zakładowe,
  • Pracę w rodzinnej i przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy:
Bydgoszcz
Zawód:
Drukarz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
27.10.2021
Wygasa:
26.11.2021

Adres firmy

Wierzbowa 21/1, 90-227 Łódź
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Drukarz

Drukarz umowa o pracę pełny etat
Solec Kujawski
Bydgoszcz

17-11-2021

DRUKARZ FLEXO-DRUK ROLOWY LUB OFFSETOWY DO PRZEKWALIFIKOWANIA

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANNA Zdzisław Różak
Oborniki
Bydgoszcz

13-10-2021