Pracownik działu administracji: Administrator budynków mieszkalnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-27

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik działu administracji: Administrator budynków mieszkalnych - ŚRÓDMIEJSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W BIELSKU-BIAŁEJ

Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z administrowanym rejonem
  • przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek oraz nadzór nad ich usuwaniem
  • kontrola jakości  usług komunalnych wykonywanych przez specjalistyczne przedsiębiorstwa
  • zapewnienie pełnej zdolności eksploatacyjnej obiektów w zakresie zgłaszanych potrzeb
  • współpraca z działem techniczno-inwestycyjnym dot. stanu technicznego obiektów
  • nadzorowanie i koordynacja pracy zakładów sprzątania
  • wykonywanie zestawień, wykazów, sprawozdań dot. administrowanego rejonu
  • prowadzenie spraw dot. umów i faktur związanych z wykonawcami
  • korespondencja z mieszkańcami

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe i licencjat
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • znajomość  obsługi  komputera  w  zakresie  pakietu  MS Office, w  szczególności:  EXCEL i WORD
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność
  • umiejętności  interpersonalne  w kontaktach  z pracownikami i mieszkańcami
  • bardzo  dobra  organizacja  pracy
  • prawo jazdy kat. B,
  • posiadanie własnego samochodu osobowego

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • możliwość  stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • pełny wymiar czasu pracy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Administrator nieruchomości
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
11.11.2021
Wygasa:
27.11.2021

Adres firmy

ul. Leszczyńska 13, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ADMINISTRATOR OSIEDLA

Spółdzielnia Mieszkaniowa MISTRZEJOWICE-PÓŁNOC
Administrator nieruchomości umowa o pracę pełny etat
Kraków

17-11-2021

ADMINISTRATOR BUDYNKAMI

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DĘBNIKI
Kraków