Web Project Manager (US unicorn)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-26

Ogłoszenie na stanowisko Web Project Manager (US unicorn) - From Poland With Dev

Od momentu założenia From Poland With Dev naszym celem jest stworzenie nowoczesnego software house, w którym zespół się rozwija i choć trochę zmienia ten świat na lepsze. Zależy nam na rozwoju w obszarze twardym i miękkim, pracujemy nad sprawnymi umiejętnościami komunikacyjnymi, pozwalającymi na bezkonfliktowe zrozumienie potrzeb - szczególnie klientów i product ownerów.

Stanowimy obecnie ok. 50-osobowy zespół programistów, designerów, testerów i innych specjalistów web/IT. Zajmujemy się głównie projektowaniem i tworzeniem aplikacji webowych, desktopowych i stron internetowych. Zarządzaniem developmentem zajmujemy się częściowo wewnętrznie, a częściowo pod kierownictwem klienta. Pracujemy aż w kilkunastu popularnych technologiach. 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie. Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK.

W ramach projektu Zenefits poszukujemy PM-a, który jako wsparcie Product Ownera wzmocni zespół odpowiedzialny za rozwój głównej strony sprzedażowej zenefits.com.
Projekt związany ze stabilnym jednorożcem z Kalifornii (USA). Odpowiadamy za główną stronę sprzedażową oraz produkty wspomagające: aplikacje demonstracyjne, e-commerce i wybrane kampanie marketingowe. Dzięki temu że stanowimy odrębną, 10-osobową startupową odnogę Zenefits, mamy wiele swobody i nie mamy problemów typowych dla korpo, np. z długim procesem decyzyjnym czy przerośniętymi formalnościami. Mamy natomiast dostęp do najlepszych specjalistów z Zenefits - wielu z nich pracowało wcześniej w Facebook/Google itd. i jest czego się od nich nauczyć.

Co najbardziej cenimy w tym projekcie:

  • pracę w małym teamie z niską presją i rodzinną, dobrą atmosferą
  • prestiż działania dla kalifornijskiego jednorożca połączony ze swobodą pracy zdalnej w polskich godzinach
  • startupowy duch z zachowaniem work-life balance
  • zgrany zespół, od którego można się wiele nauczyć (niektórzy z nas pracowali w Facebooku czy Google).

Zakres obowiązków:

W tej roli będziesz:

  • zarządzać projektem rozwoju strony zenefits.com
  • koordynować pracę: programistów, UXów, grafików, ilustratorów i interesariuszy, związaną z: aplikacją sprzedażową, e-commerce oraz częścią statyczną strony
  • mile widziane: przejmować ownership produktu, kreować jego rozwój i proaktywnie wspierać Product Ownera
  • prowadzić scrumbanowe spotkania zespołowe i dbać o zespół
  • priorytetyzować zadania i planować pracę
  • prowadzić regularną komunikację ze stakeholderami i działami
  • koordynować QA oraz launche nowych projektów
  • przygotowywać raporty związane z pracą 10-os. zespołu
  • pracować nad stroną w WordPress oraz z aplikacją w React.js
  • dla chętnych: współodpowiadać za wskaźniki sprzedażowe witryny.

Wymagania:

Wymagania na tym stanowisku:

  • komercyjne doświadczenie w zarządzaniu projektami webowymi
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwarcie na ludzi
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji - choć zawsze otrzymasz od nas wsparcie
  • sprawne poruszanie się w metodyce agile
  • znajomość technicznych aspektów projektów webowych (QA, code review, testy)
  • komunikatywny angielski - Product Owner i część zespołu jest z USA
  • mile widziane: znajomość Asany i raportowanie i dbałość o rozwój wyników sprzedażowych strony.

Oferujemy:

Na to możesz liczyć:

  • nowy sprzęt do wyboru
  • wybrana forma umowy (UoP, B2B)
  • praca zdalnie lub z biura (jesteśmy w Krakowie i Bielsku-Białej, a w razie potrzeby oferujemy pomoc w organizacji przestrzeni biurowej w innych miastach)
  • dostęp do know-how i środowiska kalifornijskiego jednorożca
  • loty do Kaliforni (dla chętnych, raz do roku)
  • płatny urlop, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, becikowe, paczki świąteczne, program poleceń, lunche zespołowe
  • szkolenia
  • prawdziwy work-life balance.

Kilka słów o nas:

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym work-life balance, satysfakcjonującą pracę i relacje z ludźmi. Odpowiadamy za stronę główną zenefits.com - dużą, główną witrynę sprzedażową znanego jednorożca z Doliny Krzemowej (USA). W zespole jest 8 osób z naszej firmy i 3 osoby z USA. Dzięki spotkaniom na żywo (w Polsce lub Kalifornii) nasz zespół świetnie się rozumie, dzięki czemu pracujemy bez niepotrzebnego stresu i w świetnej atmosferze.

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Project Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
8000-16000 zł UoP brutto/mies.
12000-20000 zł B2B netto/mies.
Dodano:
05.11.2021
Wygasa:
26.11.2021

Adres firmy

ul. Czysta 10/5, 31-121 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Awaken sp. z o.o.

Project Manager - Katowice

Project Manager kontrakt B2B pełny etat

POLECANA