Rekruter IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-26

Ogłoszenie na stanowisko Rekruter IT - Professionals Group sp. z o.o.

Professionals Group to firma rekrutacyjna. Specjalizujemy się we wsparciu w procesach rekrutacyjnych dla naszych klientów w obszarze IT, Finanse, Sprzedaż, Shared Service Centres. Jesteśmy partnerem dla Pracodawców, jak również dla Kandydatów poszukujących pracy.

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835.

Szukamy kilku osób do szybko rozwijającego się zespołu rekrutacyjnego Professionals Group!
Jesteśmy otwarci na kandydatów z minumum rocznym doświadczeniem w rekrutacji IT

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT i/lub z obszaru Finance, Shared Services
  • Aktywne poszukiwanie oraz identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu
  • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami i prowadzenie z nimi interview
  • Prowadzenie Kandydatów w procesach rekrutacyjnych
  • Składanie ofert pracy Kandydatom w imieniu Klienta oraz negocjowanie warunków zatrudnienia
  • Praca z zaangażowaniem, w dobrej atmosferze
  • Nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami (dla zainteresowanych tym obszarem)
  • Współtworzenie bazy wiedzy firmowej z obszaru IT / Finance / Shared Services

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT lub do szeroko pojętego obszaru Shared Services
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Wiedza i zainteresowanie obszarem rekrutacji/HR
  • Duży zasób pozytywnej energii
  • Szybkość i sprawność w działaniu
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Szkolenia z obszaru IT oraz z obszaru rekrutacji (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych
  • Pracę na najnowszym sprzęcie (MacBook) i z nowoczesną bazą danych
  • Pracę z zaawansowanymi narzędziami rekrutacyjnymi
  • Dobre wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w pełni zdalną w okresie pandemii, elastyczne podejście do Home Office po jej zakończeniu
  • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji

Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Specjalista ds. HR
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
26.11.2021
Wygasa:
26.11.2021

Adres firmy

Grzybowska 80/82, lok. 700, 00-844 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PEKAES

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

PEKAES
PEKAES
Specjalista ds. HR umowa o pracę
Błonie
Warszawa

23-11-2021

Rekruter w Agencji Pracy Tymczasowej / Рекрутер в Агентстві з тимчасової праці

Axell Polska
Specjalista ds. HR umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna
Skierniewice
Warszawa

03-11-2021
Fabryki Mebli Forte SPÓŁKA AKCYJNA

Specjalista ds. Płac

Ostrów Mazowiecka
Warszawa

26-11-2021

MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Kontakt przez PUP
Piaseczno
Warszawa

24-11-2021

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

Piaseczno
Warszawa

23-11-2021

Sochaczew
Warszawa

18-11-2021

KOORDYNATOR

Axell Polska 2004 Sp. z o.o.