Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-26

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska - Indorama Ventures Recycling Poland Spółka z.o.o

Głównym przedmiotem  działalności firmy jest przerób odpadowych butelek PET na płatki PET. Rozruch linii do przerobu butelek PET, zlokalizowanej w Zakładzie w Bielsku-Białej miał miejsce w kwietniu 2002r. Linia ta należy do najnowocześniejszych w swoim rodzaju na świecie. Posiada zdolność przerobową do 18 000 ton butelek PET rocznie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds.BHP i ochrony środowiska.

To szansa na uczestniczenie w zaawansowanych procesach w rozwijającej się na całym świecie organizacji o pozycji lidera na polskim rynku

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, p.poż. i ochrony środowiska,
  • Wdrożenie i utrzymanie wydajnego systemu BHP (jeśli to możliwe zintegrowanego),  obejmującego certyfikaty ISO9001, ISO14001, ISO45001 i ISO50001

  • Przeprowadzanie  audytów  tych certyfikatów, ale także innych audytów (EuCertPlast, Cylos, audyty klientów, audyty dostawców).

  • Raportowanie do Grupy z wykorzystaniem istniejących narzędzi (na przykładzie SoFi).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności BHP i/lub studia podyplomowe z zakresu BHP

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad zarządzania przedsiębiorstwem w ramach Zintegrowanych Systemów Zarządzania, opartych na normach jakościowych, środowiskowych,  BHP, ppoż

  • Posiadanie  certyfikatu Lean Six Sigma będzie  dodatkowym  atutem

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodna komunikację – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilność zawodowa – etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazne i stabilne międzynarodowe środowisko pracy,
  • Praktyczne posługiwanie się językiem obcym,
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
11.11.2021
Wygasa:
26.11.2021

Adres firmy

UL.KONWOJOWA, 43-346 BIELSKO-BIAŁA
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW BHP

"OCHRONA PRACY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska umowa o pracę pełny etat
Wadowice

03-11-2021

REFERENT DO SPRAW BHP

Wadowice

03-11-2021

INSPEKTOR DO SPRAW PPOŻ

Wadowice

03-11-2021

STAŻYSTA

Kontakt przez PUP
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska staż/praktyka pełny etat
Kraków

12-11-2021

KOORDYNATOR PROGRAMU OCHRONY POWIETRZA

URZĄD MIEJSKI W ZAWADZKIEM
Zawadzkie

23-09-2021