Specjalista ds. zaopatrzenia

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-25

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. zaopatrzenia - AVIOMECHANIKA Sp. z o.o.

Firma AVIOMECHANIKA Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku, specjalizując się w obróbce skrawaniem stali nierdzewnych, niklowych, tytanu i magnezu. Oferujemy swoim klientom z branży lotniczej, produkcję wysokiej jakości części silników lotniczych, podwozi lotniczych i płatowców wg dostarczonej dokumentacji.

Zakres obowiązków:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Zaopatrzenia.

- Specjalista ds. zaopatrzenia -

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • niekaralność
  • kreatywność

Mile widzine:

  • wykształcenie wyższe o spec. logistyka
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa wiedza techniczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • możliwości rozwoju i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w siedzibie firmy:

ul. Wyzwolenia 550, Kozy k. Bielska-Białej, tel. 33/827 80 00

lub przesłanie CV za pomocą  przycisku Aplikuj

z dopiskiem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AVIOMECHANIKA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.”

 „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji (przy czym nie dłużej niż przez okres 4 miesięcy) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.”

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
08.11.2021
Wygasa:
25.11.2021

Adres firmy

ul. Wyzwolenia 550A, 43-340 Kozy
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Trade Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Czechowice-Dziedzice
24-11-2021 POLECANA
ANTRANS INVEST sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów

POLECANA
Olkusz
23-11-2021 POLECANA

Specjalista ds. Realizacji zamówień

 Rekrutacja zdalna

POLECANA
19-11-2021 POLECANA
EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

PRACOWNIK DZIAŁU IMPORTU

POLECANA
Żywiec
15-11-2021 POLECANA

KUPIEC

TIFOTEX Sp.zo.o.
Andrychów
21-09-2021

REFERENT DS. ZAKUPÓW

EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa na zastępstwo pełny etat
Kędzierzyn-Koźle
25-10-2021

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

GJH-KOŁO H.JANOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - KOŁO
Zawadzkie
15-09-2021