Pracownik kompletacji 4020zł br + 15% premii + 4000zł bonus!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.01.2022
InterKadra

Magazynier

Umowa o pracę

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Dla naszego Klienta - brytyjskiej firmy The Hut Group działającej w branży e-commerce zdrowie i uroda, zlokalizowanej w Magnicach (pod Wrocławiem) - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU / PRACOWNIK KOMPLETACJI

Numer ref. PKM/1021/WR

Miejsce pracy: Magnice

KAŻDEMU PRACOWNIKOWI GWARANTUJEMY:

-> atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa: 4020 zł brutto + do 15% premii),
-> extra bonus w okresie 19.11 - 16.12 -> 4000 zł brutto za pracę w tym okresie bez nieobecności,
-> umowę o pracę tymczasową, podpisywaną z InterKadra,
-> premie za polecenie nowego pracownika - od 100 zł netto/osobę
-> możliwość wewnętrznego awansu np. na stanowiska lidera, administratora systemu, trenera, itp.
-> możliwośc przejścia bezpośrednio na umowę o pracę do pracodawcy (po 6 miesiącach pracy przez agencję)
-> pakiet benefitów m.in. obiady za 1 zł, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
-> stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra w trakcie rekrutacji i zatrudnienia (biuro agencji na terenie zakładu),
-> bezpłatny dojazd do pracy autobusem pracowniczym z Wrocławia (ul Kromera, Hallera, Ogród Botaniczny, Wzgórze Partyzantów, Powstańców Śląskich), Bielawy, Dzierżoniowa, Piławy, Ząbkowic Śląskich, Niemczy, Łagiewnik, Ziębic, Strzelina, Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Sobótki, Oławy, Brzegu, Lewina Brzeskiego i innych.
-> możliwość zatrudnienia również na krótszy okres czasu, np. na miesiąc.

ZADANIA NA STANOWISKU:

-> obsługa skanera ręcznego,
-> kompletowanie zamówień (produkty kosmetyczne i odżywki proteinowe),
-> dbanie o dokładność i czystość przy kompletowaniu zamówień.

OCZEKUJEMY JEDYNIE:

-> dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym po 10,5h (6:00-16:30 i 16:30-3:00) / 4 dni pracy w tygodniu, 3 dni wolnego,
-> pełnoletniości,
-> odpowiedzialności i zaangażowania.

Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy wdrożenie i przeszkolenie :)

Zapraszamy również osoby wchodzące na rynek pracy, nieposiadające doświadczenia zawodowego :) Ta oferta jest też dla Ciebie!

Zachęcamy do przesłania CV lub do kontaktu telefonicznego.
Miejsce pracy
  • Bielawa pow. dzierżoniowski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)