Telefoniczny Doradca Klienta w CCIG

CCIG

Inny

Umowa o pracę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich przyszłych współpracowników, proponujemy nowoczesne sposoby przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych -> witamy w czasie zdalnych rozmów rekrutacyjnych!

Dostosujemy termin rozmowy do Twojego kalendarza.

Obowiązki:

- Badanie potrzeb Klientów

- Aktywna sprzedaż produktów

- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

- Raportowanie bieżących wyników prac

- Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- Preferowane dynamiczne osoby nawet bez doświadczenia

- Chęć nauki i rozwoju oraz gotowość zaangażowania w wykonywane prace

- Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem

- Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,30zł/h brutto (podstawa) + wysoka prowizja sprzedażowa

- Regularne szkolenia podnoszące kompetencje

- Wynagrodzenie 2 razy w miesiącu

- Elastyczny grafik pracy- sam decydujesz kiedy pracujesz

- Możliwość awansu w strukturach firmy
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.