Włocławek Doradca Bankowy ING Express w BusinessFace

BusinessFace

Księgowy

Umowa o pracę

#UmowaoPrace #DoradcaING

Businessface Sp. z o.o. Partner ING Bank Śląski S.A poszukuje Doradcy ds. Sprzedaży Produktów Bankowych do ING Express.

U nas otrzymasz:

- Umowa o pracę od początku zatrudnienia.

- Wynagrodzenie: średnia pensja wynosi ok. 5500 zł brutto (podstawa +premie).

- Elastyczny i dopasowany grafik pracy.

- Szkolenia rozwijające umiejętności i wiedzę z zakresu bankowości i finansów.

- Możliwości awansu zawodowego w ramach wewnętrznej ścieżki kariery.

- Benefity pracownicze: dofinansowanie do kart Multisportu i opieki medycznej.

- Pracę w rozwojowym i innowacyjnym środowisku #bankowość i #finananse.

Zakres zadań poszukiwanego/poszukiwanej:

- Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów.

- Bezpośrednia i profesjonalna sprzedaż produktów bankowych.

- Monitorowaniu rynku bankowego - by wiedzieć co w trawie piszczy :)

Kogo szukamy, czego oczekujemy:

- Średnie wykształcenie to minimum.

- Odwagi i sympatii do rozmów z ludźmi w celu prezentacji ofert sprzedażowych.

- Sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office.

- Otwartej głowy, zapału i poczucia humoru :)

- Wyobraźnia, otwartość na ludzi, kupieckie korzenie - to czego szukamy :)

Jeżeli powyższy opis to Ty, albo czujesz, że My to miejsce dla Ciebie APLIKUJ.

Czekamy na Ciebie :)
Miejsce pracy
  • Włocławek
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)