Specjalista ds. wdrożeń i serwisu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-28

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. wdrożeń i serwisu - Ganso Sp. z o.o.

Jako firma mocno nastawiona na rozwój, skupiająca swe dotychczasowe działania wokół ICT i nowoczesnych technologii, szukamy osoby, która dobrze czuje się w pracy zespołowej, charakteryzuje się dużą samodzielnością w powziętych działaniach, wykazuje inicjatywę w podejmowaniu decyzji pod presją czasu, jest odpowiedzialna i sumienna, a jednocześnie prezentuje wysoki poziom kultury osobistej.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej w oparciu o potrzeby i wymagania klienta,

  • Konfigurowanie środowiska systemu operacyjnego i aplikacji,

  • Przeprowadzanie prezentacji systemu AMMS firmy Asseco Poland S.A. u potencjalnych klientów, na targach branżowych i eventach tematycznych,
  • Wdrażanie systemu w jednostkach sektora publicznego, placówkach szpitalnych i innych instytucjach medycznych,

  • Przeprowadzanie szkoleń z personelem placówki,

  • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej,

  • Wsparcie Klienta w zakresie utrzymania wysokiego poziomu wdrożonych rozwiązań w oparciu o platformę helpdesk.

Wymagania:

  • Doświadczenie i wiedza merytoryczna z zakresu wdrażania zintegrowanych rozwiązań informatycznych w placówkach medycznych,

  • Znajomość specyfiki funkcjonowania jednostek sektora publicznego,

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,

  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych,

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Certyfikaty branżowe będą dodatkowo punktowane.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę na pełny etat lub w oparciu o system B2B,

  • Premie uznaniowe,
  • Możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,

  • Pakiet niezbędnych szkoleń i możliwość zdobycia wartościowych certyfikatów,

  • Wsparcie w przypadku wykazania chęci do samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjemną atmosferę pracy w sympatycznym i zgranym zespole,

  • Udział w ambitnych i nowoczesnych projektach biznesowych,

  • Rozbudowany pakiet ubezpieczeniowy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Telefon i możliwość korzystania z samochodu służbowego w przypadku wyjazdów do klientów.
Miejsce pracy:
śląskie
Zawód:
Wdrożeniowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4000-5500 zł UoP brutto/mies.
3000-5000 zł B2B netto/mies.
Dodano:
29.10.2021
Wygasa:
28.11.2021

Adres firmy

Podwale 128F, 43-600 Jaworzno
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)