PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATEK (DODATKI ZMIANOWE)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-20

Ogłoszenie na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATEK (DODATKI ZMIANOWE) - E&A Agencja Zatrudnienia

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek. Pracodawca ofertuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym.  Poszukujemy osób do pracy na kilku działach.

Zakres obowiązków:

Praca nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, w zależności od działu będziesz wykonywał takie prace jak:

  • zbieranie zamówień metodą voice pick
  • produkcja sałatek warzywnych (mycie, krojenie itd)
  • pakowanie gotowych produktów
  • obsługa wózka EPT
  • obsługa myjki ciśniniowej (czyszczenie pianą i spłukiwanie maszyn linii podukcyjnej)
  • układanie skrzynek z produktami na palety

Wymagania:

  • możliwość podjęcia współpracy w systemie zmianowym
  • świadomość pracy w temperaturze od 3 do 6 stopni

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem wakacyjnym oraz urlopowym: 12,76 €/h brutto (10,71€/h + 2,05 €/h brutto), dodatkowo:

+ dodatki za pracę zmianową:
   od 19:00 do 23:00 25% (+2,67€/h brutto),
   od 24:00 do 6:00 35% (+3,74€/h brutto),

+ dodatki za pracę w niedzielę 100% (+10,71€/h brutto)

  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych
  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online
  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich oraz dostęp do platformy internetowej gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaaropgaaf
  • możliwość wyjazdu na 8 tygodnii lub na dłużej
  • oferta skierowana jest również dla par
  • odpłatne zakwaterowanie z dostępem do WI-FI i ubezpieczenie zdrowotne
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
Miejsce pracy:
śląskie
Zawód:
Pracownik fizyczny
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
20.10.2021
Wygasa:
20.11.2021

Adres firmy

Kołłątaja 3/1, 45-064 Opole
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)