Młodszy specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta w CCIG

CCIG

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Wymagamy uśmiechu i pozytywnego nastawienia - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

- Telefoniczne obsługa Klientów - pomagamy, doradzamy - od tego jesteśmy :)
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem i kompleksowa obsługa w każdej sprawie

Wymagania? Prawie żadne!
Bogaty pakiet szkoleń odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :)
Weź ze sobą dużo pozytywnej energii!
Jedyne czego potrzebujemy to Twojej dostępności przez około 25h w tygodniu.

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie podstawowe
- premie uzależnione od Twoich osiągnięć
- konkursy i spotkania integracyjne
- pracę w młodym zespole
- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
- pracę w centrum Wrzeszcza

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)