Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Magazynier - wózkowy z uprawnieniami UDT

FF Marka Własna Sp. z o.o.
  • Kalisz, wielkopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.
Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Magazynier- wózkowy z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5
Zadania:
• Obsługa wózka widłowego
• Magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• Dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych

Wymagania

• Uprawnienia UDT oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego – warunek koniecz-ny
• Dobra organizacja pracy
• Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
• Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto;
• Proces adaptacyjny nowego pracownika;
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych;
• Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę;
• Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: @ z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi
(KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.
Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych
(KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.