Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością, BHP i Ochrony Środowiska

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością, BHP i Ochrony Środowiska - Moltton Poland

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Stanowisko:Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością, BHP i Ochrony Środowiska

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad funkcjonowaniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP w ujęciu procesowym oraz jego analizowanie i ciągłe doskonalenie za pomocą dostępnych narzędzi i środków.
  • Współudział w zarządzaniu nad zintegrowanym systemem zarządzania obejmujący: ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001 (tworzenie, weryfikacja, wdrażanie, doskonalenie i nadzorowanie procedur, procesów),
  • Inicjowanie, prowadzenie, koordynacja i weryfikacja działań zgodnie z przyjętym modelem zarządzania jakością wg ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001
  • Planowanie i nadzór nad realizacją prac w Serwisie Polska zmierzających do uzyskania / walidacji certyfikatów Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP.
  • Wsparcie dla Biznesu i Funkcji w realizacji działań zmierzających do doskonalenia wdrożonego systemu.
  • Audytowanie procesów w pod kątem funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością Środowiskiem i BHP i inicjowanie związanych z nimi działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Zarządzanie dokumentacją Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP.
  • Wdrażanie narzędzi zintegrowanego systemu zarządzania i dbanie o ich stosowanie przez zespół,
  • Raportowanie wskaźników efektywności procesów i procedur.
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i Ochrony Środowiska.
  • Wykonywanie zadań służby bhp zgodnie z rozporządzeniem,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych bhp,
  • Implementacja korporacyjnych standardów dot. Bhp, ochrony środowiska oraz jakości

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania jakością,
  • Uprawnienia inspektora BHP, np. Podyplomowe studia kierunkowe w zakresie BHP;
  • Znajomość przepisów prawa polskiego, mających bezpośrednie zastosowanie w odniesieniu do Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki/ francuski będzie dodatkowym atutem)
  • Udokumentowane potwierdzenie znajomości: norm serii ISO 9000 (9000, 9001, 9004), narzędzi jakościowych (np. PDCA, Analiza Ryzyka - FMEA, 5 Why, Diagram Ishikawy), norm ISO 14001 oraz ISO 45001
  • Samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym koncernie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
Wszystkie oferty pracy firmy
Moltton Poland
Miejsce pracy:
Łódź
Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Dodano:
14.10.2021
Wygasa:
28.10.2021

Adres firmy

ul. Mikołaja Kopernika 4/4, 40-064 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS. BHP

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska umowa o pracę pełny etat
od 3100 zł
UoP brutto/mies.
Bełchatów
Łódź

30-09-2021
od 3100 zł

INSPEKTOR BHP

od 3100 zł
Bełchatów
Łódź

29-09-2021
od 3100 zł

INSPEKTOR DS BHP

ZAKŁADY PRZEMYSŁU WEŁNIANEGO "TOMTEX" SPÓŁKA AKCYJNA
od 2800 zł
Tomaszów Mazowiecki
Łódź

11-10-2021
od 2800 zł

MŁODSZY ASYSTENT

Kontakt przez PUP
od 2880 zł
Grodzisk Mazowiecki
Łódź

27-09-2021