Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Elektryk/Złota rączka/Technik stacjonarnej obsługi obiektu-Łódź

Zakres obowiązków:

• zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie

• analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych

• prace typowo złoto-rączka

• współpraca z serwisami zewnętrznymi

• prace biurowo-administracyjne

Wymagania:

• doświadczenie w utrzymaniu technicznym nieruchomości

• dobra znajomość komputera mail,Excel,world

• wykształcenie średnie najlepiej o profilu technicznym

• uprawnienia Gr 1 E do 1kV

• prawo jazdy kat.B

• odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

• umowę o pracę

• interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• stabilne zatrudnienie

• perspektywy rozwoju zawodowego

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w ambitnym zespole

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wszystkie oferty pracy firmy
Inwemer System Sp. z.o.o

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Inwemer System Sp. z.o.o 90-562 Łódź Łąkowa, 3/5 k, NIP: 7711008896. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwemer System Sp. z.o.o 90-562 Łódź Łąkowa, 3/5 k, NIP: 7711008896 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Łódź
Zawód:
Technik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.10.2021
Wygasa:
13.11.2021

Adres firmy

Łąkowa, 3/5 k, 90-562 Łódź
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Technicznego Zabezpieczenia Mienia

Business Solutions Center Sp. z o.o.
Technik umowa o pracę
Koło
Łódź

14-10-2021

GALWANIZER, POMOC GALWANIZERA

ZNICRO J.M. Hejwowski Spółka Jawna