Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.01.2024

Magazynier

Reynaers Aluminium Sp. zo.o.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Magazynier

Umowa o pracę

Reynaers Aluminium to czołowy europejski producent systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych. Proponujemy rozwiązania najwyższej jakości, spełniające wymogi dotyczące komfortu, bezpieczeństwa, stylu oraz energooszczędności.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Piaseczno

GŁÓWNE ZADANIA:

· Rozładunek i załadunek aut

· Przyjmowanie towarów do magazynu

· Kompletowanie i pakowanie przesyłek,

· Lokowanie towarów w regałach

· Wsparcie działu w sprawach bieżących.

· Przestrzeganie obowiązujących procedur obiegu dokumentów

OCZEKIWANIA:

· Uczciwość, sumienność

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),

· Znajomość gospodarki magazynowej

· Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

OFERUJEMY:

· Pracę na pełny etat,

· Bezpośrednie zatrudnienie w Reynaers, bez udziału agencji pracy tymczasowej,

· Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Bonusy, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,

· Możliwość rozwoju zawodowego (w tym zdobycia uprawnień UDT na wózki widłowe i suwnice).

REYNAERS ALUMINIUM Sp. z o.o.

ul. Okulickiego 12 | 05-500 Piaseczno