Młodszy Specjalista ds. Obsługi Dokumentów - Gliwice

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Dokumentów - Gliwice - ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

ZoltOs.pl jest agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy w Gliwicach w województwie śląskim, zarządzaną przez Aleksandrę Żółtowską-Ostroszczyk.

Agencja działa na rynku krajowym od 2014r. i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników różnego szczebla na stanowiska administracyjno-biurowe.

Rekruterzy agencji rozmowy z kandydatami zwyczajowo przeprowadzają w sposób uzgodniony z Klientem - bezpośrednio lub w miejscach wskazanych przez Pracodawcę.  Ostatecznie to Klient podejmuje decyzję z kim chcę docelowo podjąć współpracę, czy to w formie bezpośredniego zatrudnienia, czy też pracy tymczasowej.

Z usług Agencji korzystają mniejsze i większe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak też lokalnym. Zasięg działania Agencji to obszar Polski południowej m.in. województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz dolnośląskie i opolskie.

Certyfikat Agencji w KRAZ nr 10301.

Certyfikat Nr 10301

Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa pracy ZoltO.pl dla swojego Klienta - lidera w branży energetycznej poszukuje osoby otwartej na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji dokumentacji sprzedażowej na stanowisko:

rodzaj pracy: tymczasowa umowa o pracę od zaraz do 31.12.2022r. z możliwością przedłużenia,

miejsce pracy - Gliwice

Stanowisko:Młodszy Specjalista ds. Obsługi Dokumentów - Gliwice

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja rozwiązań dla sposobu tworzenia dokumentów sprzedażowych dla klientów,
  • opracowanie jak najlepszych wzorów dokumentów, tak aby były jasne i przejrzyste dla klientów, a jednocześnie łatwe w bieżącym zarządzaniu nimi,
  • współudział w tworzeniu komunikacji do klientów, pisząc w jasny i przejrzysty sposób o zmianach w regulacjach,
  • współudział w projektowaniu zapisów w umowach sprzedażowych,
  • proponowanie ulepszeń procesowych dla lepszej organizacji pracy działu sprzedaży,
  • współudział w tworzeniu analiz procesowych oraz uzgadnianie i aktualizacja procesów sprzedażowych,
  • opiniowanie instrukcji obiegu dokumentów w stacjonarnych Punktach Obsługi Klienta dla usprawnienia kontaktu z klientem docelowym i skróceniem czas jego obsługi.

Wymagania

Jeżeli:

• jesteś otwarty na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań,
• masz pomysły na optymalizację lub uczestniczyłeś w działaniach optymalizacyjnych związanych z dokumentacją i masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
• potrafisz szukać rozwiązań tam, gdzie inni ich nie dostrzegają,
• masz wykształcenie wyższe (np. administracja, prawo, finanse i bankowość, ekonomia) i zmysł analityczny,
• potrafisz redagować treści w sposób prosty i zrozumiały dla klienta,
• biegle obsługujesz pakiet MS Office,
• dobrze czujesz się w pracy w zespole i dynamicznie zmieniających się warunkach biznesowych i nie obawiasz się pracy pod presją czasu,
• potrafisz dzielić czas pracy na wiele zadań, przeprowadzać analizy problemu i przewidywania konsekwencji i skutków,
• posiadasz prawo jazdy kategorii B, niezbędne do przemieszczania się, dzięki czemu poznasz specyfikę działania działających działów sprzedaży i będziesz mógł prowadzić analizy procesowe

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony od zaraz do 31.12.2022, z możliwością kontynuacji lub przejęcia przez Pracodawcę-Użytkownika.
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie energetycznej.
• Wynagrodzenie miesięczne, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, premię kwartalną oraz roczną.
• Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.
• Szkolenia podwyższające Twoje kwalifikacje, jak też możliwość zdobycia nowego doświadczenia w zakresie prowadzonych spraw.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, ul. Szafirowa 49/4, 44-121 Gliwice, NIP: 631-171-59-68
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."
Miejsce pracy:
Gliwice
Zawód:
Project Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
13.10.2021
Wygasa:
12.11.2021

Adres firmy

Szafirowa 49/4, 44-121 Gliwice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Woodward Poland Sp. z o.o.

Field Service Coordinator

Project Manager umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Niepołomice
19-10-2021 POLECANA
Synthos

Specjalista ds. Inwestycji (branża budowlana)