ZATRUDNIMY MAGAZYNIERA - WARSZAWICE

SPDC Pro-way Sp. z o.o.
  • Sobienie-Jeziory, mazowieckie pow. otwocki

Magazynier

Umowa o pracę

Firma SPDC Pro-Way Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawicach 89D, 08-443 Sobienie-Jeziory zatrudni osobę na stanowisko: MAGAZYNIER.

Opis stanowiska:
1. Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy;
2. Przyjmowanie dostaw;
3. Rozmieszczanie i układanie towaru;
4. Przygotowywanie towaru do wysyłki;

Wymagania :
1. uprawnienia na wózki widłowe;
2. znajomość gospodarki magazynowej;
3. doświadczenie na podobnym stanowisku;
4. zaangażowanie i dyspozycyjność;

Oferujemy

1. pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
2. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Miejsce pracy: Warszawice 89 D, 08-443 Sobienie-Jeziory (pow. Otwock)

Prosimy o kontakt pod nr. tel. (25) 685 81 41 lub o przesyłanie CV na adres e-mail : @

INFORMACJA
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę SPDC Pro-Way Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dodana
Wygasa (za 6 dni)