Młodszy specjalista ds. pozyskiwania klientów

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy specjalista ds. pozyskiwania klientów - Athena Investments Dom Maklerski S.A.

Athena Investments Dom Maklerski S.A. to prężnie rozwijająca się firma współpracująca z zagranicznymi Partnerami.

Inwestujemy w jak najlepszy poziom naszych pracowników, stale poprawiamy jakość naszych usług.

Jesteś osobą komunikatywną? Lubisz nowe wyzwania? Szukasz pracy z możliwością rozwoju?

Ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska, czyli zadania, które na Ciebie czekają:

  • telefoniczny kontakt z osobami zainteresowanymi ofertą,
  • utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami,
  • udzielanie Klientom niezbędnych informacji oraz pomoc w kompletowaniu odpowiednich informacji i dokumentów,
  • informowanie o aktualnej ofercie Partnera

Wymagania:

Profil kandydata, czyli to jakim Cię widzimy:

  • posiadasz umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • nie boisz się nowości i lubisz się uczyć, zdobywać nowe umiejętności,
  • dodatkowym atutem jest znajomość rynku FOREX, CFD, OTC Instrumentów Pochodnych,
  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży będzie mile widziane.

Oferujemy:

Oferujemy, czyli to, co od nas otrzymasz:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • praca w pozytywnej atmosferze.
Wszystkie oferty pracy firmy
Athena Investments Dom Maklerski S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Athena Investments Dom Maklerski S.A. 40-158 Katowice Jesionowa 22, NIP: 9512232712. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Athena Investments Dom Maklerski S.A. 40-158 Katowice Jesionowa 22, NIP: 9512232712 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Katowice
Zawód:
Key Account Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
27.10.2021
Wygasa:
12.11.2021

Adres firmy

Jesionowa 22, 40-158 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MANAGER

Kontakt przez PUP
Key Account Manager umowa o pracę
Kraków
Katowice

26-10-2021