Asystent Działu Planowania

Ogłoszenie na stanowisko Asystent Działu Planowania - Moltton Poland

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Stanowisko:Asystent Działu Planowania

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zapotrzebowania na produkcję wyrobów gotowych w oparciu o zamówienia klientów
  • Kontrolowanie poziomu zapasów wyrobów w magazynie centralnym
  • Potwierdzanie terminów oraz dostępności wyrobów finalnych Obsłudze Klienta oraz monitorowanie stopnia realizacji podjętych uzgodnień
  • Tworzenie dostaw na komponenty dostępne w magazynie centralnym
  • Przygotowywanie raportów dotyczących bieżącej sytuacji odnośnie produkcji, sprzedaży, poziomu zapasów końcowych na magazynie i portfela zamówień oraz innych raportów na polecenie przełożonego
  • Monitorowanie bieżącej produkcji pod kątem realizacji planu
  • Współpraca z Działem Logistyki i Działem Obsługi Klienta
  • Ustawianie i zarządzanie danymi wyrobów gotowych determinującymi proces planowania produkcji
  • Wykonywanie poleceń przełożonych oraz terminowa ich realizacja

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programu SAP
  • Znajomość programu Excel
  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność
  • Predyspozycje analityczne i zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
Wszystkie oferty pracy firmy
Moltton Poland
Miejsce pracy:
Mysłowice
Zawód:
Asystent
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Dodano:
12.10.2021
Wygasa:
26.10.2021

Adres firmy

ul. Mikołaja Kopernika 4/4, 40-064 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ASYSTENT PROJEKTANTA (M/K)

Asystent umowa o pracę

POLECANA
Mikołów
Mysłowice

18-10-2021 POLECANA
DGE SP. Z O.O.