Pracownik Biura obsługi klienta

Świat Trawy sp. z o.o.

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska
Do głównych obowiązków pracownika biurowegonależy między innymi gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie ważnej dokumentacji. Czuwa on nad prawidłowym przebiegiem korespondencji, odpowiada również za kontakt z klientami.

-Dbanie o utrzymanie czystości w biurze.

-Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawce w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów.

-Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej.

-Obsługa urządzeń znajdujących się w biurze takich jak komputer, telefon, drukarka, fax itp.

-Nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie.

-Odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie.

Wymagania
Pracownik biurowy przede wszystkim powinien posiadać umiejętności z zakresu zaawansowanej obsługi komputera (głównie pakiet MS Office) oraz innych urządzeń biurowych, takich jak: drukarka, faks, niszczarka do dokumentów czy kserokopiarka.
Przydatna jest również znajomość języków obcych (przynajmniej na poziomie podstawowym) język niemiecki mile widziany.

Oferujemy

Oferujemy

• stałą pracę

• elastyczny czas pracy

• możliwość rozwoju i awansu

• pracę w przyjaznej atmosferze

• motywujący system wynagradzania - do uzgodnienia,
Miejsce pracy
  • Grodziec pow. koniński, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)