Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2024

Germanista do recepcji 4*- praca STAŁA nad morzem

Panorama Morska w Jarosławcu
  • Postomino, zachodniopomorskie pow. sławieński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Praca od zaraz

SZUKAMY DO PRACY osób energicznych, które stawiają na swój rozwój na stanowisku Recepcjonisty.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT
- przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych
- bieżąca obsługa gości

WYMAGANIA:
- biegła znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie wyższe,
- dyspozycyjność, komunikatywność
- dbałość o wysoki standard obsługi gości.
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy

ZALETY PODJĘCIA PRACY W NASZYM RESORCIE:
- na początek bezpłatne: zakwaterowanie + wyżywienie
- zdobycie wiedzy i doświadczenia pracy na stanowisku recepcji
- praca zmianowa
- atrakcyjne zarobki
- praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
Nie wymagane doświadczenie, praca stała od zaraz

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje.