Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

Spedytor / Dyspozytor z Doświadczeniem

Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
  • Czerniewice, łódzkie pow. tomaszowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma transportowa poszukuje spedytorów/dyspozytorów z doświadczeniem.

Zadania:
- prowadzenie pojazdów w ruchu krajowym i międzynarodowym,
- współpraca z kierowcami, organizowanie załadunków i rozładunków,
- profesjonalna obsługa klienta spedycyjnego poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń transportowych, przygotowywanie ofert, negocjowanie cen, rozliczanie transportu,
- terminowe i poprawne wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego,
- obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego.

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku spedytora,
- doświadczenie w prowadzeniu floty,
- znajomość pakietu Office (Word, Excel),
- obowiązkowość, odpowiedzialność.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie,
- szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pensję podstawową + premię regulaminową adekwatną do osiąganych wyników,
- niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacja/CV:
- CV proszę wysłać mail’em na adres @
- Kontakt telefoniczny
- Z wybranymi kandydatami będziemy umawiać się indywidualnie.

SIEDZIBA FIRMY: Chociw k. RAWY MAZOWIECKIEJ