Specjalista ds. ofertowania

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-10

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. ofertowania - Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax to firma, która prężnie rozwija się w branży budowlanej. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie wszelkiego rodzaju obiektów kubaturowych.
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Ofertowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji  projektowej,
  • sporządzanie przedmiarów,
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja ich poprawności i kompletności,
  • przygotowanie wycen zgodnych ze standardem firmy,
  • analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych wraz z ich analizą kosztową

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne budowlane,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu MS Excel oraz AutoCAD,
  • umiejętność analitycznego myślenia, obowiązkowość, dokładność i skrupulatność,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w biurze w Warszawie,
  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • pakiet medyczny.
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
02.11.2021
Wygasa:
10.11.2021

Adres firmy

Okopowa 56, 01-042 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)