PROJEKTANT STOLARKI OTWOROWEJ

PAMO Sp. z o.o. Sp. k.

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

PAMO to spółka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji szeroko rozumianej stolarki z drewna, PCW oraz aluminium, w tym także fasad. Nowoczesne technologie, oryginalne wzornictwo oraz indywidualne podejście do klienta spowodowało, że z przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym i lokalnym, firma stała się organizacją ogólnopolską.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami posiadającymi doświadczenie, jednocześnie chcącymi bezustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Inwestujemy w ludzi kreatywnych, potrafiących współpracować w grupie, szukających nowych wyzwań zawodowych.
Jeśli jesteś taką osobą – czekamy właśnie na Ciebie!

Projektant stolarki otworowej

Miejsce pracy: Ustrzyki Dolne
Opis stanowiska:
-przygotowanie dokumentacji projektowej;
-współpraca z Działem Handlowym przy tworzeniu nowych projektów;
-wybór i opracowanie odpowiednich technologii dla nowych produktów;

Wymagania

-umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej;
-bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz pakietu Microsoft Office;
-umiejętność precyzyjnego tworzenia rysunków technicznych;
-kreatywność,
Dodatkowy atutem będzie:
-znajomość innych programów do projektowania
-doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych.

Oferujemy

-możliwość rozwoju w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-szkolenia aktualizujące wiedzę z zakresu wykonywanych działań;
-praca w zespole profesjonalistów.
Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV na maila: @ w tytule wiadomości wpisując: „Projektant stolarki otworowej”.
Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2018 r. poz. 1000).”
Miejsce pracy
  • Ustrzyki Dolne pow. bieszczadzki, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)