Drukarz Cyfrowy - praca z Klientem

Ogłoszenie na stanowisko Drukarz Cyfrowy - praca z Klientem - COPY Landia

Sieć punktów poligraficzny COPY Landia ogłasza nabór na stanowisko Drukarz Cyfrowy - praca z Klientem. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży poligraficznej lub reklamowej. Zachęcamy do składania aplikacji osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Kraków (jeden z oddziałów)

Wszyst­kich chęt­nych kandydatów pro­si­my o prze­sy­ła­nie swo­je­go CV wraz z aktualnym zdjęciem w formularzu kontaktowym.

Zakres obowiązków:

  • praca z Klientem (obsługa Klienta, obsługa maila)
  •  realizacja bieżących zamówień (wydruki, oprawy itp)
  • obsługa maszyn do druku cyfrowego (Ricoh, Konica Minolta)
  •  obsługa ploterów wielkoformatowych (Oce, Canon)
  •  obsługa urządzeń introligatorskich (gilotyna, bigownica, foliarka itp)

Wymagania:

Oczekujemy:

  •  wysokiej kultury osobistej.
  •  biegłej obsługi komputera i internetu
  • dobrej znajomości oprogramowania Microsoft Office i Windows
  •  minimum podstawowej znajomości programów graficznych typu Corel, Abode PS
  •  uczciwości i zaangażowania w powierzone zadania
  •  dobrej organizacji własnego czasu pracy
  • dbałości o szczegóły w powierzonych zadaniach
  •  punktualności i schludności.
  •  dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  •  utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Mile widziane:

  •  doświadczenie w branży poligraficznej (punkt ksero, drukarnia, agencja reklamy)

Oferujemy:

  •  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  •  systemy benefitowe "MultiSport"
  • prywatny pakiet medyczny
  •  atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  •  stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  •  płatny okres szkoleniowy / próbny.
  •  pracę w systemie zmianowym.
  •  pracę wesołym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenie z obsługi maszyn

Wszystkie oferty pracy firmy
COPY Landia

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest TROYAN GROUP Katarzyna Trojan 31-456 Kraków Ugorek 16/53, NIP: 9452033882. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TROYAN GROUP Katarzyna Trojan 31-456 Kraków Ugorek 16/53, NIP: 9452033882 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Kraków
Zawód:
Drukarz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3200-4100 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
12.10.2021
Wygasa:
07.11.2021

Adres firmy

Ugorek 16/53, 31-456 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.

Drukarz w technologii sitodruku lub tampodruku

Drukarz umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
11-10-2021

POMOCNIK DRUKARZA/ STAŻ