Stolarz Budowlany

Ogłoszenie na stanowisko Stolarz Budowlany - Ward Personnel

Ward Personnel - od momentu powstania w 2010 roku firma rozwijała się z roku na rok i jest obecnie uznawana za jednego z wiodących irlandzkich dostawców usług rekrutacyjnych w sektorach budownictwa i przemysłu. David, wlasciel firmy, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rekrutacji i kieruje rozwojem zespołu Ward Personnel – firma zatrudnia obecnie ponad dwudziestu pięciu pracowników z biurami w Cork, Dublinie i Athlone, obsługujących wszystkie zakątki kraju.

  • Poszukujemy doświadczonych stolarzy budowlanych
  • Drzwi, okna, listwy przypodlogowe, konstrukcje drewniane

Zakres obowiązków:

  •     Montaz drzwi, okien i listw przypodlogowych

Wymagania:

  • Co najmniej 3-4 lata pracy jako stolarz budowlany
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Znajomosc jezyka angielskiego mile widziana, ale nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na irlandzkich warunkach
  • €20.00 na godzine
  • Platne nadgodziny €30.00 po 39 godzinie
  • 47-50 godzin tygodniowo
  • Cotygodniowa wyplata w piątek na wskazane konto
  • Organizacje na miejscu - transport z lotniska, mieszkanie, transport do pracy, kursy bhp itp.
  • Vana+narzedzia
  • Płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe CWPS (III Filar)
  • Mozliwosc pracy bezposrednio dla klienta
Wszystkie oferty pracy firmy
Ward Personnel

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Ward personnel T12 AE98 Cork unit 4 Portside Marina Commerical park, NIP: IE9756383P. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ward personnel T12 AE98 Cork unit 4 Portside Marina Commerical park, NIP: IE9756383P zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Irlandia
Zawód:
Stolarz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
20000-21000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
18.10.2021
Wygasa:
21.10.2021

Adres firmy

unit 4 Portside Marina Commerical park, t12 Ae98 Cork
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)