Cyber Security Engineer

Ogłoszenie na stanowisko Cyber Security Engineer - Moltton Poland

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Stanowisko:Cyber Security Engineer

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • Analiza wymogów Klientów w zakresie cyber security
  • stworzenie planu dla cyber security i włączenie go do ogólnego planu projektu.
  • moderowanie analizy zagrożeń i oceny ryzyka (TARA) na poziomie systemu, sprzętu, oprogramowania i produkcji.
  • pełnienie roli osoby kontaktowej w zakresie cyber security dla Klientów
  • wspieranie i koordynowanie ocen cyber security produktów oraz wdrażanie działań naprawczych.
  • Zarządzanie dokumentacją dot. cyber security (tj. dokumentami procesowymi, wytycznymi, instrukcjami operacyjnymi, szablonami) i definicją toolchain (np. narzędzia scouting, analizy itp.)

Wymagania

Wymagania:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki
  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie rozwoju/projektowania podzespołów elektronicznych w branży motoryzacyjnej
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim
  • Bardzo dobra znajomość obszaru cyber security w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość ISO/SAE 21434, SAE J3061, UNECE WP.29
  • Wiedza w zakresie zarządzania projektami
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie posiadającej silną i ugruntowaną pozycję rynkową
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
Wszystkie oferty pracy firmy
Moltton Poland
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Zawód:
Inżynier oprogramowania
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Dodano:
07.10.2021
Wygasa:
31.10.2021

Adres firmy

ul. Mikołaja Kopernika 4/4, 40-064 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

The Cloud People Poland Sp. z o.o.

ServiceNow Technical Consultant

Inżynier oprogramowania umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna
7000-15000 zł
UoP brutto/mies.
Kraków
Sosnowiec