Zastępca kierownika ds. Technicznych hotel Crystal Mountain 5* Wisła

Ogłoszenie na stanowisko Zastępca kierownika ds. Technicznych hotel Crystal Mountain 5* Wisła - SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z  O.O. SP. K.

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi  „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain 5* to nasz nowy hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości: m.in. 491 pokoi, aquapark z bogato wyposażoną strefą Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1300 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym bieżącego roku.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika ds. Technicznych

Miejsce pracy: Wisła

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierownika Technicznego w zarządzaniu stanem technicznym hotelu i jego konserwacją
  • Koordynowanie pracy służb technicznych i dostawców
  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji w obiekcie
  • Przeprowadzanie diagnostyki i napraw systemów elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych,
  • Drobne prace budowlane
  • Usuwanie awarii, wykonywanie prac remontowych, monitoring mediów
  • Nadzór nad usuwaniem usterek gwarancyjnych
  • Nadzór nad serwisami zewnętrznymi
  •  Administrację systemami informatycznymi
  • Efektywną współpracę z innymi działami w hotelu

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność zarządzania zespołemZnajomość obsługi komputera oraz systemów: BMS, HVAC, PPOŻ
  • Praktyczna wiedza z zakresu eksploatacji i utrzymania obiektu
  • Wysokie umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • Zakwaterowanie i wyżywienia na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość budowania doświadczeń zawodowych w dużym, obiekcie o standardzie 5*
  • Zniżki na korzystanie z noclegów i usług w hotelach należących do Grupy Górskie Resorty
  • Przyjazną atmosferę pracy a także wspaniałą lokalizację w otoczeniu gór i lasów
  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wszystkie oferty pracy firmy
SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K. 00-023 Warszawa Widok 8, 6 piętro, NIP: 5213782035. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy:
Wisła
Zawód:
Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
27.10.2021
Wygasa:
06.11.2021

Adres firmy

Widok 8,, 00-023 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Meta International

Menadżer klubu muzycznego

Manager umowa o pracę część etatu
Szczyrk
Wisła

27-10-2021
Nacomi Group Sp. z o.o.

Brand Manager